Pöördumine kohalikel valimistel kandideerijate poole

Luite Selts saatis 29.08.13 järgmise pöördumise Tallinnas kohalikel valmistel osalevatele erakondadele ja valmisliitudele:

Tere,
Tallinna Linnavalitsus ja EVR Infra on otsustanud omavahelise kokkuleppe raames sulgeda Veerenni raudteeülesõit peale Ülemiste liiklussõlme valmimist 2013.a sügisel. Sellega poolitatakse üks suurim kesklinnasuunaline liiklusmagistraal, mis ühendab Liivalaia tänavat Järvavana teega. Antud otsuse tagajärjel halveneb oluliselt üldine ligipääs Tallinna kesklinnale ja ühtlasi lõigatakse ära Luite asumi ettevõtete ja elanike otseühendus kesklinnaga. Luite asumis elab üle 700 inimese ja tegutseb kümneid ettevõtteid (sh Mariine Auto, Jaapani Auto, Espak, Trio Raadio grupp jpm) ja Suitsupääsupesa lasteaed.

Alates oktoobrist 2012.a on Luite asumi elanikud ja ettevõtjad koondunud ühise eesmärgi nimel, säilitamaks Veerenni raudteeülesõit ja Veerenni tänava terviklikkus. Selle raames koguti üle 1700 toetusallkirja, mis anti novembris 2012.a üle Tallinna linnavalitsusele.
Seoses sellega soovib Luite Selts teada, milline on Teie seisukoht Veerenni raudteeülesõidu säilitamise osas. Ootame teie vastust aadressil luite.asum@gmail.com hiljemalt 30. septembriks 2013.a.

Antud pöördumine on saadetud kõikidele erakondadele, valimisliitudele, vabakondadele ja üksikkandidaatidele, kes osalevad 2013.a kohalike omavalitsuste valimistel.

Lugupidamisega,
Luite Selts

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s